KIM JESTEŚMY?

Wybierając współpracę z nami masz pewność, że dla Twojej firmy będą pracować doświadczeni i profesjonalni entuzjaści. Dla nas nie ma „takich samych” projektów, dlatego też, nie mamy czegoś takiego jak: „oferta”.

Jako „artyści z doświadczeniem marketingowym”; wykreujemy, przygotujemy i przeprowadzimy Twój projekt z dbałością o Twoje oczekiwania. Zawsze staramy Zaskoczyć naszych klientów pomysłami, niestandardowymi rozwiązaniami i serwisem 7/24.

CO OFERUJEMY?

Oprócz nietuzinkowej kreacji oraz profesjonalnej realizacji projektu oferujemy naszym klientom bezpieczeństwo. Kluczowa jest dla nas atmosfera współpracy i współodpowiedzialności za wynik projektu.
Zagwarantujemy Ci poczucie spokoju, aby na swoim wydarzeniu czuł się jak zaproszony gość ,a nie organizator. Choć specjalizujemy się w dużych i skomplikowanych wydarzeniach , z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie nawet drobne zlecenie.

Kiedy nasi Klienci i partnerzy agencyjni mówią o naszej pracy, to ZAUFANIE i SPOKÓJ – stają się najczęściej używanymi określeniami.

Sprawdź, napisz, zadzwoń i porozmawiaj z nami…

JAK PRACUJEMY?

01 IDEA

Zaczynamy od kreatywnej burzy mózgów, podczas której przygotowujemy koncepcję eventu najbardziej pasującą do oczekiwań Klienta.

02 PROJEKT

Zaakceptowany pomysł trafia pod kreatywną obróbkę, w trakcie której dopracowujemy najdrobniejsze szczegóły wydarzenia.

03 PRODUKCJA

Gotowej koncepcji nadajemy realny kształt, ustalamy strategię i terminy, opracowujemy kwestie techniczne oraz logistyczne wydarzenia.

04 REALIZACJA

Kompletny scenariusz wdrażamy w życie zmieniając go we wspaniały event, który na długo pozostanie w pamięci zadowolonego Klienta.